Полотно-пилочка до шабельної пили Richmann C2053 застосовується для різання газобетону. Міцне та стійке лезо має довжину 455 мм, відстань між зубами 12,7 мм. Підходить для всіх шабельних пилок зі стандартним кріпленням.
Верх полотна виготовлений із товстого металу особливо міцний і стійкий. Широка рама забезпечує точні та прямі розпили. Завдяки глибоким пазам зуби швидко ріжуть навіть найтвердіші матеріали.
Особливості:
- Сталевий корпус гарантує довговічність.
- Поліровані твердосплавні зуби дозволяють швидко різати навіть найтвердіші матеріали.
- Значно зменшує виділення пилу під час різання (порівняно з алмазними ножами).
Технічні характеристики:
- Сумісний інструмент: шабельна пила
- Використання: для газобетону
- Тип леза: HM/TCT
- Кількість зубів: 32 шт
- Загальна довжина: 455 мм
- Робоча довжина: 405 мм
- Ширина: 50 мм
- Матеріал корпусу: сталь
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | Richmann |
| Назначение полотна | Сабельная пила |
| Применение полотна | Пенобетон, Газобетон |
| Шаг зубьев | 12.7 мм |
| Длина | 455 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴





