Акумуляторний гайковерт APRO 20W - потужний інструмент для виконання різноманітних монтажних робіт. Працюючи від напруги в 20В, він здійснює до 3 000 обертів на хвилину, абсолютно без навантаження. Максимальний крутний момент досягає 300 Нм, а частота ударів - до 4 000 ударів на хвилину.
Гайковерт має розмір патрона 1/2", що дає можливість використання великої кількості ударних головок. Це значна перевага, що гарантує Вам ефективну роботу під час виконання широкого спектра завдань на шиномонтажі, при монтажі та демонтажі металоконструкцій.
Завдяки вмонтованій LED підсвітці, виконання робіт в умовах недостатнього освітлення не приносить дискомфорту, не впливає на якість та не потребує додаткового оснащення. Потік світла чітко направлений саме на місце виконання робіт, що нівелює складність роботи та береже Ваш зір.
Однією з переваг інструмента можна визначити функцію гальмування двигуна, яка захищає інструмент від перегріву та надвисокого навантаження, що подовжує життєвий цикл інструменту та захищає його від внутрішніх пошкоджень.
Тримайте ситуацію під контролем, керуйте власним часом та будьте впевнені в своїх можливостях. Лінійка акумуляторного інструменту від APRO оснащена функцією відображення ємності заряду інструменту, яка надає об’єм інформації про весь потенціал робочого часу.
Комплектація:
- Гайковерт акумуляторний APRO 20W;
- Гарантійний талон;
- Інструкція з експлуатації;
- Картонна коробка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный крутящий момент | 300 H*m |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
| Вес | 1.6 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительный аккумулятор | Нет |
- Цена: 1 654 ₴












