Акумуляторний дриль-шуруповерт APRO 20В (895032) призначений для закручування/відкручування гвинтів і шурупів та свердління отворів в різних конструкційних матеріалах (в тому числі металі, дереві, пластмасі, цеглі та ін.). Шуруповерт призначений як для побутового, так і для промислового застовування.
Інструмент акумуляторної лінійки, серцем якого є Li-Ion батарея напругою 20 V та ємністю 2 А/г, розрахована на виконання різноманітних побутових та професіональних робіт різної складності. Досить цікавим фактом є сумісність всього інструменту 20 V лінійки з 1 акумулятором, що дає значну кількість переваг без компромісів.
Особливість дриля-шуруповерту 20 HD полягає в наявності ударного режиму. Максимальний крутний момент може становити до 60 Нм з 21+1 ступенями регулювання.
До переваг моделі слід віднести також і безключовий металевий швидкозатискний патрон, що значно подовжує тривалість життєвого циклу інструменту. Діаметр патрона регулюється в межах 2-13 мм.
Завдяки вмонтованій системі освітлення, виконання робіт в умовах недостатнього освітлення не приносить дискомфорту, не впливає на якість та не потребує додаткового оснащення. Потік світла чітко направлений саме на місце виконання робіт, що нівелює складність роботи.
Дрилі-шуруповерти акумуляторної лінійки від APRO оснащені магнітною смугою на корпусі. Це дозволяє Вам тримати певну кількість саморізів, шурупів, гвинтів, тощо прямо на корпусі інструменту, що безсумнівно додає зручності використання.
Комплектація:
- Акумуляторний дриль-шуруповерт APRO 20В (895032)
- Акумулятор (20В 2А/г) - 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Пластиковий кейс
- Набір свердл та біт
- Інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | APRO |
| Тип | Шуруповерт |
| Питание | Аккумулятор |
| Режим инструмента | ударный |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Минимальный диаметр патрона | 2 мм |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Количество степеней затяжки | 21 |
| Максимальный крутящий момент | 60 H*m |
| Максимальное количество оборотов | 1750 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.9 кг |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 20 В |
- Цена: 4 394 ₴












