Гілкоріз INTERTOOL FT-1112 без особливих зусиль справляється з жорсткою, твердою деревиною. Обладнаний редуктором, який збільшує ріжуче зусилля в декілька разів. Завдяки цьому він впорається з гілками діаметром до 40 мм.
Не зважаючи на свої значні габарити, сучкоріз не втомлює. Він виготовлений з міцного алюмінію. Не гнеться і не деформується завдяки ребрам жорсткості на ручках.
Леза гілкоріза з гострою заводською заточкой, не стирається і виконує швидке, потужне різання. Виготовлений з високоякісної сталі, довго лишається гострим і не схильний до руйнування.
Гілки не зісковзують з ріжучої площини завдяки рифленій сталевій поверхні нижнього опірного леза.
Комфорт в роботі забезпечать зручні шорсткуваті ручки. Вони не дозволять руці ковзати і гарантують надійний хват.
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 1.17 кг |
| Общая длина | 730 мм |
| Тип инструмента | Садовые ножницы |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Intertool |
| Длина лезвия | 75 мм |
| Форма лезвия | Изогнутая |
| Максимальный диаметр реза | 40 мм |
| Дополнительные функции | |
| Телескопическая ручка | Нет |
- Цена: 549 ₴










