Якщо вам потрібно очистити свій сад від зайвої рослинності, то бензопила ProCraft K450 буде найоптимальнішим варіантом. Вона укомплектована двома комплектами шини і ланцюга розміром 40 і 45 см, що дає можливість використовувати її при виконанні різних видів робіт. Завдяки міцним і якісним матеріалам, термін експлуатації її не обмежений, а заточка ланцюгів потрібна вкрай рідко.
Бензопила ProCraft K450 комплектується економічним, але потужним двигуном 52СС з повітряним охолодженням. Це дозволяє працювати з твердими породами дерев, спилюючи гілки або кронуючи зелені насадження. Загальна потужність моделі складає 3500 Вт. Фірмовий карбюратор з підкачкою палива забезпечує стабільну роботу двигуна, а також дозволяє легко запустити пилу навіть при мінусовій температурі. Ланцюгова пила оснащена також фірмовим масляним насосом, що забезпечує автоматичне змащування ланцюга, ємність масляного бака складає 260 мл. Бак під паливну суміш має об'єм 550 мл і дозволяє тривалий час працювати без дозаправки.
Комплектація:
- Бензопила Procraft K450
- Шина - 2 шт. (40 і 45 см)
- Ланцюг - 2 шт. (40 і 45 см)
- Захисний кожух
- Ключі
- Мірний бачок
- Інструкція
- Гарантійний талон
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 5 кг |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Производитель | Procraft |
| Длина шины | 450 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Уровень шума | 116 дБ |
| Состояние | Новое |
| Количество оборотов | 8100 об/мин |
| Дополнительные функции | |
| Тормоз цепи | Да |
| Праймер | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Емкость топливного бака | 550 мл |
- Цена: 3 750 ₴












