Дриль 550 APRO безударного типу призначений для свердління отворів в дереві, металі та полімерах. Завдяки компактному розміру та невеликій вазі (1,7кг), дриль дуже зручний у використанні та його можна вільно тримати однією рукою. Ця модель дриля відмінно підійде майстрам, що працюють з отворами малих діаметрів (до 15 мм).
Самозатискний патрон дрилю дозволяє використовувати свердла діаметром від 0,8 до 10 мм, й витрачати мінімум часу на їх заміну. Це дозволяє швидко робити отвори різного діаметру, а отже, виконувати весь спектр побутових робіт з дрилем.
Дриль забезпечує якісне, точне та швидке свердління завдяки потужності 550 Вт та максимальній швидкості обертання 3200 об/хв. Завдяки можливості плавного регулювання обертів оператор може точно підібрати необхідну швидкість свердління для відповідного типу роботи.
Корпус дрилю виготовлений з високоміцного пластику та надійно захищає механізми від зовнішнього впливу. А патрон, виготовлений з металу, має подовжений строк експлуатації.
| Питание | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 550 Вт |
| Длина сетевого кабеля | 3 м |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Основные | |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | APRO |
| Режим инструмента | безударный |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Максимальное количество оборотов | 3200 об/мин |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Тип | Дрель |
| Состояние | Новое |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Ударный режим | Нет |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 1 162 ₴








