Sturm CD3218LB - акумуляторний двошвидкісний дриль-шуруповерт, призначений для вкручування/викручування різних кріпильних елементів (шурупів, самонарізів, гвинтів), а також для свердління в різних матеріалах. Інструмент відноситься до класу DIY, тобто призначений, перш за все, для домашнього використання, проте успішно експлуатується в профільних майстернях, СТО та на будівельних об'єктах, завдяки надійності та якості виготовлення. До особливостей моделі варто віднести функцію блокування валу шпинделя, електронне гальмо двигуна, підсвічування робочої зони з нижнім розміщенням, слайдерне кріплення акумулятора. Комплектується штатним кейсом, що забезпечує зручність зберігання та транспортування.
Особливості моделі Sturm CD3218LB:
- Двошвидкісний редуктор - суттєво розширює можливості інструменту, дозволяючи успішно вирішувати весь комплекс завдань, як по роботі з кріпленнями, так і для свердління:
- Режим знижених обертів (0-400 об/хв) – для роботи з елементами кріплення;
- Режим підвищених обертів (0-1500 об/хв) – для свердління у різних матеріалах;
- Муфта регулювання зусилля (21 ступінь регулювання + можливість повного блокування муфти – режим свердління) – забезпечує точне налаштування потрібного зусилля під час роботи з кріпленням;
- Функція блокування валу шпинделя - спрощує заміну оснастки, дає можливість м'якого докручування;
- Швидкозатискний патрон конусної форми:
- Надійне утримання оснастки з хвостовиками від 0,8 до 10 мм за будь-яких навантажень;
- Можливість заміни оснащення однією рукою;
- Конусна форма патрона забезпечує найкращий доступ у важкодоступних місцях;
- Вал шпинделя встановлений на двох підшипниках - рішення дозволяє витримувати підвищене навантаження, як осьове, так і радіальне;
- Металеві елементи планетарного механізму редуктора – усі шестерні планетарного механізму виконані з легованої загартованої сталі та гарантують надійність та довговічність використання;
- Літій-іонний (Li-ion) акумулятор 18В 2 А/г з інтелектуальною системою захисту та індикацією заряду:
- Низький саморозряд - навіть тривалий час без використання літій-іонний акумулятор здатний впевнено тримати заряд, зводячи саморозряд до мінімального показника;
- Немає «ефекту пам'яті»
- «Ефект пам'яті» – зменшення ємності акумулятора через порушення рекомендованого режиму його зарядки, зокрема, при систематичній підзарядці користувачем акумулятора, що не повністю розрядився; - Інтелектуальна система захисту – запобігає перерозряду та перегріву батареї при активному використанні інструменту.
- індикація заряду – можливість у процесі використання відстежувати рівень заряду акумулятора;
- Імпульсний зарядний пристрій – забезпечує швидке заряджання акумулятора (повна зарядка акумулятора протягом 50 – 60 хв), не знижуючи терміну його служби;
- Електронне гальмо двигуна – миттєва зупинка обертання оснастки відразу після відпускання пускової кнопки – додаткова зручність та безпека при серійній роботі з кріпленням;
- LED підсвічування робочої зони - можливість ефективно працювати в умовах поганого освітлення. Розташування LED елемента у нижній частині інструменту дозволило суттєво розширити кут освітленості робочої зони;
- Реверсивний режим - дозволяє змінювати напрямок обертання оснащення;
- Ергономічна рукоятка з гумовими накладками - зручність хвату при використанні;
- Слайдерне кріплення акумулятора - дозволяє виконати рукоятку більш тонкою, що позитивно впливає на зручність хвату + завдяки плоскому акумулятору шуруповерт набуває стійкості - інструмент можна ставити на поверхню у вертикальному положенні;
- Додаткові гумові накладки на боковинах корпусу – захищають інструмент при випадковому падінні, амортизуючи удар;
- Металева причіпна скоба - Можливість кріплення інструменту до пояса;
- Міцний пластиковий кейс - зручність зберігання та транспортування.
Комплектація:
- Акумуляторний шуруповерт Sturm CD3218LB;
- Зарядний пристрій - 1 шт;
- Акумуляторна батарея - 2 шт.
- Пластиковий кейс - 1 шт;
- Подвійні біти (прямий/хрестовий шліц) - 1 шт;
- Інструкція з експлуатації - 1 шт.
| Питание | |
|---|---|
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.12 кг |
| Основные | |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Питание | Аккумулятор |
| Производитель | Sturm |
| Максимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальное количество оборотов | 1500 об/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип | Шуруповерт |
| Максимальный крутящий момент | 28 H*m |
| Состояние | Новое |
| Минимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Количество степеней затяжки | 21 |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Тормоз двигателя | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 20 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 10 мм |
- Цена: 2 790 ₴










