Пускова батарея YATO YT-83081 Li-Pol 9000 мА·год, 200/400А вихід: 12В/3.5А, через USB: 5В/2А
3 960 ₴
- Нет в наличии
- Код: 10201
Багатофункціональна пускова батарея YATO YT-83081 має компактний високоефективний літій-полімерний акумулятор, який здатен віддавати великі струми. Портативний пристрій YATO YT-83081 ємністю 9000 мАг застосовується для аварійного запуску автомобілів та живлення портативних пристроїв.
Пристрій оснащений світлодіодним ліхтарем, що має три режими роботи - освітлення, миготливий режим та сигнал SOS. Світлодіодний індикатор на корпусі дозволяє оцінити залишковий заряд акумулятора.
Пристрій має вихід USB для заряджання різних мобільних пристроїв. Заряджати пристрій можна як від мережі 220В, так і від бортової мережі автомобіля через прикурювач, для цього в комплекті додаються відповідні мережеві адаптери.
Особливості:
- легке бездротове джерело енергії;
- дозволяє завести автомобіль, мотоцикл, квадроцикл, човен з підвісним двигуном, садову техніку;
- для бензинових і дизельних двигунів;
- додатково можна заряджати планшет, телефон, навігацію і багато інших пристроїв;
- вбудований ліхтарик з можливістю установки режиму SOS.
Характеристики:
- Тип акумулятора: Літій-полімерний акумулятор;
- Ємність акумулятора: 9000 мАг;
- Пусковий струм: 200А / 400А;
- USB вихід: 5В / 2А
- Напруга: 12В / 3.5А
- Час заряджання: 3 години
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 0.35 кг |
| Высота | 37 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Длина | 168 мм |
| Основные | |
| Производитель | Yato |
| Емкость аккумулятора | 9 А·ч |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип | Пусковое |
| Время зарядки аккумулятора | 3 час |
| Состояние | Новое |
- Цена: 3 960 ₴












