LED прожектор NEOMAX NXS20S зручно використовувати для освітлення стадіонів, площадок, парків, подвір'я будинків, вивісок, підсвічування декоративних фасадів, вітрин та інформаційних щитів.
Завдяки герметичному корпусу (IP65) та надійному джерелу світла (LED світлодіоду) термін служби складає 50000 годин (за умови роботи 10 годин на добу - це приблизно 12 років.).
Основні переваги світлодіодного прожектора NEOMAX:
- висока яскравість світла;
- низьке енергоспоживання - всього 20 Вт;
- швидкий і зручний монтаж з можливістю регулювання кута нахилу;
- надійний захист від зовнішніх впливів (дощу, снігу, спекотної або морозної погоди).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neomax |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Напряжение | 220 В |
| Мощность | 20 Вт |
| Степень защиты IP | 65 |
| Состояние | Новое |
| Световой поток | 1600 лм |
| Тип освещения | Прожектор |
| Цветовая температура | 6500K |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимальная рабочая температура | 50 град. |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Датчик движения | Да |
| Угол излучения света | 120 град. |
Информация для заказа
- Цена: 484 ₴



