Перфоратор Procraft BH2350 SDS MAX professional - новинка модельного ряду бренду Procraft. Виробнику вдалося створити перфоратор з потужним двигуном в 2350 Вт і при цьому збережена вага в межах 7,3 кг. Особливість даної моделі полягає в підвищеній силі удару - 9 Дж. Перфоратор обладнаний типом патрона SDS-max, що дозволяє використовувати пристрій для більш складних завдань.
Особливості моделі BH2350:
- кілька режимів роботи;
- стабілізація первинного пуску і обертів;
- потужний двигун, який не перегрівається при тривалому використанні;
- в комплект входить пластиковий кейс для зберігання, додаткова рукоять і допоміжне приладдя.
Даний перфоратор належить до професійної техніки і підходить для тривалих навантажень. Також важливо розуміти, що він відмінно підходить для домашніх ремонтних робіт.
Переваги:
- міцний корпус з ударостійкого пластику, який довше зможе прослужити при тривалій експлуатації;
- зручна рукоять, яка дозволить витримати тривалі роботи;
- захищений від пилу корпус;
- регулятор кількості ударів і обертів;
- реверсивний хід;
- підвищена потужність двигуна і ударна сила;
- наявність патрона SDS-max.
Комплектація:
- Перфоратор бочковий Procraft BH2350 SDS MAX professional
- Бур - 1 шт.
- Піка - 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Кейс
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 2350 Вт |
| Вес | 7.3 кг |
| Тип патрона | SDS-max |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Procraft |
| Максимальное количество оборотов | 550 об/мин |
| Максимальная сила удара | 9 Дж. |
| Максимальное количество ударов | 3850 уд/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструкция перфоратора | Бочковой |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 60 мм |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 40 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 15 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 055 ₴












