Стаціонарна циркулярна пила Procraft KR2600/200
4 500 ₴
- Готово к отправке
- Код: 10016
+380 (97) 964-84-22
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стаціонарна циркулярна пила Procraft KR2600/200 призначена для розпилювання дощок, фанерних листів, ДВП, ДСП, ОСБ та інших листових матеріалів. З її допомогою можна знімати кромку з дошки, робити заготовки з дерева потрібних розмірів.
Особливості моделі:- Обладнана асинхронним електродвигуном потужністю 800 Вт.
- Забезпечує чистий ідеально рівний зріз завдяки високій частоті обертів - 2950 об/хв.
- Робоча поверхня виконана з високоміцної сталі.
- У комплект входить захисний кожух, який закриває верхню частину пильного диска.
- Модель Procraft KR2600/200 вирізняється високою продуктивністю.
- Пила має компактні габарити і оптимальний розмір станини, що дозволяє працювати з невеликими заготовками.
- Робочий стіл оснащений лінійками і поздовжнім упором для правильного позиціонування заготовки перед розпилом.
- Інструмент стане вдалим придбанням для невеликого столярного цеху і підійде для роботи з малими партіями матеріалу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Вес | 13 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Procraft |
| Максимальная глубина пропила | 45 мм |
| Максимальный диаметр диска | 200 мм |
| Диаметр посадочного отверстия | 16 мм |
| Максимальное количество оборотов | 2950 об/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Угол наклона | 45 град. |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 4 500 ₴









