Перфоратор Procraft Industrial BH1400DFR - професійний електроінструмент потужністю 1400 Вт, призначений для свердління великих отворів, сколювання плитки, розбивання бетону, демонтажу подібних будматеріалів.
Особливості моделі Procraft Industrial BH1400DFR:
- Три режими роботи - свердління, свердління + удар, удар.
- Швидке перемикання режимів за допомогою важеля на корпусі пристрою.
- Внутрішні механізми добре захищені від впливу вологи, пилу, ударів, бруду і вібрації.
- Діаметр свердління металевих конструкцій - 13 мм, дерева - 30 мм, бетону: бур - до 26 мм; коронка - до 68 мм.
- Максимальна частота ударів при ввімкненні відповідного режиму становить 3800 ударів на хвилину.
- В комплекті два змінних патрона - ключовий свердлильний і DFR, які можна швидко замінити шляхом простого натискання на посадкове гніздо.
Завдяки зручним прогумованим ручкам, перфоратор легко та надійно утримується в руках. Прогумований кабель зберігає еластичність навіть на морозі. Обмежувач глибини свердління дозволяє легко робити отвори необхідної глибини, а реверс дозволяє однаково ефективно працювати в обох напрямках.
Корпус інструменту виготовлений з високоміцного пластику, який допомагає захищати механізм від впливу різних забруднень.
Комплектація:
- Перфоратор Procraft Industrial BH1400DFR
- Бур - 3 шт.
- Піка - 1 шт.
- Зубило - 1 шт.
- Обмежувач глибини свердління - 1 шт.
- Пластиковий кейс
- Інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Вес | 2.9 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Procraft |
| Максимальное количество оборотов | 1250 об/мин |
| Максимальная сила удара | 2.6 Дж. |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 30 мм |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 26 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления алмазной коронкой | 68 мм |
- Цена: 2 790 ₴












