Електропила ланцюгова Grunhelm GES22-40B — практична модель, головною відмінністю якої є поперечне розташування двигуна, завдяки чому інструментом набагато зручніше працювати на висоті. Цей потужний інструмент призначений для виконання найрізноманітніших робіт: пиляння дров, спилювання дерев, обрізання гілок тощо.
Пила Grunhelm GES22-40B оснащена електродвигуном потужністю 2000 Вт та шиною довжиною 400 мм. Змащування ланцюга відбувається автоматично, для цього необхідно лише час від часу перевіряти рівень мастила в масляному баку. Завдяки високоякісному протиударному пластику та підвищеному ресурсу двигуна інструмент слугуватиме вам дуже довго.
Особливості:
- Легкий старт
- Підвищений ресурс двигуна
- Автоматичне змащування пильної гарнітури
- Розпил у будь-якому положенні пили
- Ефективна антивібраційна система
- Висока швидкість ланцюга для легкого різання
- Електропила ланцюгова Grunhelm GES22-40B - 1 шт;
- Ланцюг - 1шт;
- Шина - 1 шт;
- Захисний кожух шини - 1 шт;
- Гайковий ключ - 1 шт;
- Інструкція - 1 шт;
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Основные | |
| Вес | 3.2 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | GRUNHELM |
| Длина шины | 400 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Объем масляного бака | 180 мл |
| Скорость вращения цепи | 11 м/сек |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Тормоз цепи | Нет |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Нет |
- Цена: 2 950 ₴



