Відбійний молоток Procraft PSH2400 - це потужний інструмент з професійним ресурсом, призначений для руйнування бетону, цегли, виконання пазів і отворів в будівлях. Корпус редуктора має збільшені ребра охолодження і виготовлений шляхом алюмінієвого лиття під тиском, що гарантує довговічність і стійкість до механічних пошкоджень протягом всього терміну служби. Для зручного позиціонування і надійного утримання під час роботи в конструкції пристрою передбачений фіксатор кнопки ввімкнення та прогумована додаткова рукоятка.
Особливості моделі PSH2400:
- Потужний двигун (1300 Вт), з покращеним захистом від пилу.
- Корпус редуктора з алюмінієвого сплаву - для тривалого терміну служби.
- Покращена антивібраційна система.
- Морозостійкий шнур живлення.
Основні характеристики:
- Потужність: 1300 Вт
- Тип патрона: SDS-Max
- Сила удару: 18 Дж
- Кількість ударів: 3900 уд/хв
- Антивібраційна система
- Вага: 5.3 кг
Комплектація:
- Відбійний молоток Procraft PSH2400
- Передня рукоятка
- Зубило
- Піка
- Ключ
- Додатковий комплект щіток
- Мастило для редуктора
- Пластиковий кейс
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип патрона | SDS-max |
| Производитель | Procraft |
| Максимальная сила удара | 18 Дж. |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Максимальное количество ударов | 3900 уд/мин |
| Вес | 5.3 кг |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
Информация для заказа
- Цена: 4 680 ₴











