Шліфмашина кутова Procraft PW2550 являє собою потужний багатофункціональний інструмент для проведення робіт з полірування, різання та шліфування виробів. Діаметр диска 230 мм дозволяє виконувати різання деталей, що мають значну глибину і твердість.
Потужність електродвигуна складає 2550 Вт, завдяки чому швидкість обертання шпинделя сягає 6500 об/хв. Двигун КШМ вкритий двома шарами лаку, встановлена модернізована крильчатка високої потужності. Корпус КШМ виготовлений з якісного ударостійкого пластику. Завдяки вентиляційним отворам на корпусі абразивні частинки і пил не забиваються в ущільнення, а видуваються через них, що збільшує ресурс роботи інструменту.
Особливості Procraft PW2550:- Редуктор з магнієвого сплаву
- Шар захисного покриття на якорі
- Наявність отворів для вентиляції
- Блокування кнопки ввімкнення
- Знижений рівень шуму
- Пилозахист
- В комплект поставки входить захисний кожух, завдяки якому частина диска залишається закритою, і іскри, що виникають при роботі, не можуть потрапляти на інші поверхні; ключ, що дозволяє закріпити оснастку (насадку); додатковий комплект графітових щіток.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Потребляемая мощность | 2550 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 6500 об/мин |
| Максимальный диаметр диска | 230 мм |
| Вес | 4 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Нет |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 2 595 ₴








