Тепловентилятор Crownberg CB-7746 - якісний і надійний обігрівач, який за короткий проміжок часу допоможе досягти потрібної вам температури в приміщенні. Принцип роботи полягає в безперервному пропущенні великого об'єму повітря через нагрівальний елемент за допомогою вбудованого вентилятора. Потужність тепловентилятора складає 2000 Вт, завдяки цьому його можна використовувати як в побутових цілях, так і в інших приміщеннях площею до 20 квадратних метрів.
Корпус тепловентилятора виготовлений з термостійкого пластика, на якому розташовані світлодіодний показник роботи і два поворотних механічних перемикача. Обігрівач має 3 режими роботи. Температуру нагрівання повітря можна регулювати за допомогою одного з перемикачів.
Завдяки компактному розміру модель Crownberg CB-7746 не займе багато місця. У верхній частині тепловентилятора розміщена зручна ручка для перенесення.
Особливості:
- компактний і простий у використанні;
- виготовлений з високоякісного пластику;
- швидкий нагрів повітря;
- 2 режими роботи: режим нагрівання повітря та режим вентилятора;
- 2 рівня захисту;
- захист від перегріву.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Производитель | CROWNBERG |
| Тип управления | Механическое |
| Тип нагревательного элемента | Открытый спиральный нагреватель |
| Рекомендуемая площадь помещения | 20 кв.м |
| Мощность обогрева | 2000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.9 кг |
- Цена: 695 ₴



