Електричний тепловентилятор Sturm FH2231RS - мобільний опалювально-вентиляційний пристрій, призначений для тимчасового або постійного обігріву приміщень. Область використання електричного тепловентилятора FH2231RS досить широка: обігрів та вентиляція житлових, виробничих та допоміжних приміщень невеликої площі (квартири, дачі, будівельні об'єкти, теплиці, оранжереї, склади, гаражі, торгові павільйони); сушіння стін та стель при виконанні ремонтних робіт; сушіння білизни і т.д. Дана модель, що має теплову потужність 3000 Вт, здатна обігріти приміщення (належним чином утеплене, з невеликими тепловими втратами і висотою стелі 3 м) площею до 35 м². При цьому обігрівачем створюється потік повітря 200 м³/год.
Принцип дії тепловентилятора простий – обігрів приміщень здійснюється завдяки інтенсивному нагнітанню та безперервному руху повітряного потоку через нагрівальний елемент, який створюється вбудованим електричним вентилятором. З метою пожежної безпеки та запобігання виходу з ладу пристрою при досягненні критичного рівня його нагрівання, конструкцією передбачено захист від перегріву. Для підтримки постійної температури у приміщенні використовується термостат.
Електричний тепловентилятор Sturm FH2231RS має сучасний дизайн, надійний у роботі, простий в експлуатації та обслуговуванні.
Особливості:
- Регулювання температури;
- Нержавіюча сталь ТЕН;
- Термостат;
- Вентиляція без обігріву;
- Захист від перегріву;
- Нова розширена гарантія: 24 місяці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 3000 Вт |
| Производитель | Sturm |
| Тип управления | Механическое |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип нагревательного элемента | ТЭН |
| Рекомендуемая площадь помещения | 35 кв.м |
| Мощность обогрева | 3000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.7 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
- Цена: 2 085 ₴



