Бензопила ПТ-9945M2 - це апарат, що володіє відмінними характеристиками для продуктивної роботи. Роботу пили забезпечує 2-х тактний бензиновий двигун потужністю 1,7 кВт (2,3 л.с).
Пила оснащена функцією автоматичного змащування ланцюга. Крім того, інструмент має невелику вагу (5 кг) та розмір, що полегшує його використання. Також комфорту в роботі сприяє антивібраційна система та зручна рукоятка. Варто зазначити, що пилка оснащена захистом від віддачі, завдяки якій робота з апаратом принесе задоволення.
Область застосування: апарат призначений для швидкого розпилювання свіжої, сухої і мокрої деревини різної товщини і конфігурації, деревно-стружкових плит, заготівлі дров з колод малого і середнього діаметра.
Поставлятися з додатковими шиною і ланцюгом. Для легкого і простого запуску холодного двигуна встановлений насос ручної підкачки палива (праймер).
Особливості:- Поставлятися з додатковими шиною і ланцюгом
- Автоматичне змащення пильного ланцюга
- Бічна натяжка ланцюга
- Паперовий фільтр максимально очищає повітря
- Швидкий доступ до фільтру
- Алюмінієва кришка стартера і гальма забезпечують високу надійність
- Система легкого старту для запуску пилки
- Нова розширена гарантія: 24 місяці
Комплектація:
- Бензопила Енергомаш ПТ-9945М2
- Пильний ланцюг - 2 шт.;
- Пильна шина 16"/405 мм - 2 шт.;
- Пластиковий захисний кожух для шини -1 шт.;
- Викрутка - 1 шт.;
- Круглий напилок для заточування ланцюга - 1 шт.;
- Мірний стакан для приготування паливної суміші - 1 шт.;
- Комбінований ключ - 1 шт.;
- Шестигранні ключі - 2 шт. (3 мм, 4 мм);
- Зубчатий упор - 1 шт.;
- Інструкція з експлуатації - 1 шт.;
- Гарантійний талон
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Энергомаш |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Длина шины | 405 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Количество оборотов | 3200 об/мин |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Вес | 5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 45 куб. см |
| Мощность двигателя | 2.3 л. с. |
| Емкость топливного бака | 600 мл |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 4 167 ₴






