Фрезер Procraft POB1200H призначений для обробки деревних матеріалів. Він призначений для фрезерування пазів і канавок, зняття фасок, підгонки країв і виготовлення декоративних фігур. Він підходить для обробки деревини різного типу і твердості.
Особливості PROCRAFT POB1200H:- потужність двигуна становить 1200 Вт;
- наявність регулятора обертів дозволяє обирати швидкість роботи для різних видів робіт в діапазоні 16000-30000 об/хв;
- в конструкції передбачений регулятор глибини фрезерування;
- підвищений захист від пилу.
У комплекс входить набір з 6 фрез, які можна змінювати в залежності від цілей запланованої роботи.
Комплектація:
- Фрезер Procraft POB1200H
- Набір фрез 6 шт
- Цанга 6 мм і 8 мм
- Ключ для зміни цанги
- Направляюча - 2 шт.
- Паралельний упор - 1 шт.
- Перехідник на пилосос
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Картонна упаковка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Вес | 3.1 кг |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальная глубина фрезерования | 50 мм |
| Размер цанги | 8 мм |
| Максимальное количество оборотов | 30000 об/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 2 685 ₴









