Електропила ланцюгова PROCRAFT K2400 з прямим розташуванням двигуна та шиною 400 мм призначена для розпилювання стовбурів дерев, дощок і колод, обрізки гілок, різних будівельних і ремонтних завдань. Також інструмент підходить для розпилювання деревини під час роботи всередині приміщення.
Технічні особливості моделі- Завдяки прямому розташуванню двигуна пила має компактні розміри, що дозволяє використовувати її в важкодоступних місцях.
- Автоматичне змащення зменшує знос шини і ланцюга.
- Двигун номінальною потужністю 2000 Вт дозволяє ланцюгові обертатися зі швидкістю 14,3 м/с.
- Функція "Плавний пуск".
- Два положення рукоятки для зручного позиціонування інструменту в руках.
- Електропила ланцюгова Procraft K2400 - 1 шт;
- Ланцюг - 1шт;
- Шина - 1 шт;
- Захисний кожух - 1 шт;
- Гайковий ключ - 1 шт;
- Інструкція - 1 шт;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Длина шины | 400 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Тормоз цепи | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 360 ₴









