Пневматичне зубило - універсальний інструмент. З його допомогою демонтують різні запчастини кузовів автомобілів, знімають шари штукатурки та старі облицювальні плити. Зубило стало популярним, незамінним помічником в авто майстернях, на сервісах та в гаражах у домашніх майстрів.
У комплекті з пневматичним зубилом поставляється 4 насадки, що робить інструмент ще більш універсальним.
Особливості моделі INTERTOOL PT-1302:
- Компактні розміри зубила дозволяють дістати навіть до важкодоступних місць;
- Регулювання швидкості дозволяє працювати з різними видами матеріалів;
- Циліндричний хвостовик;
- Набір з чотирьох насадок.
Технічні характеристики:
| Частота ударів за хвилину: | 4500 уд./хв. |
| Витрата повітря: | 150 л/хв. |
| Вхід повітря: | 1/4 дюйма |
| Повітряний шланг: | 8-10 мм |
| Вага: | 1,7 кг |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
| Расход воздуха | 150 литр/мин |
| Максимальное количество ударов | 4500 уд/мин |
| Диаметр входного штуцера | 1/4" |
| Вес | 1.7 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Набор насадок | Да |
Информация для заказа
- Цена: 649 ₴



