Шуруповерт Procraft PA12LiS - це зручний для використання в побуті інструмент, який дозволяє з комфортом виконувати значні обсяги роботи.
Особливості інструменту:
- За рахунок прогумованої рукоятки інструмент зручно лежить в руці.
- Призначений для монтажних робіт, фіксації кріпильних елементів.
- Змінюючи швидкості, можна налаштовувати роботу пристрою в залежності від виконуваних завдань.
- Зручний швидкозатискний патрон дозволяє без проблем налаштовувати роботу інструменту в залежності від особливостей виконуваних завдань.
- Вбудована LED-підсвітка дозволяє виконувати робіти навіть при недостатньому освітленні.
Серед переваг пристрою варто відзначити:
- Можливість налаштування роботи з різними видами кріплення, завдяки зміні положення крутного моменту.
- Невелика вага
- Реверс, що дозволяє швидко змінювати напрямок обертання.
- Швидкозатискний патрон, що дозволяє миттєво замінювати свердла або біти.
Комплектація:
- Акумуляторний шуруповерт Procraft PA12LiS
- Акумулятор - 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Біта хрестова - 1 шт.
- Інструкція з експлуатації
- Пластиковий кейс
Характеристики
| Питание | |
|---|---|
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 2 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.94 кг |
| Основные | |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Аккумулятор |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальное количество оборотов | 1350 об/мин |
| Режим инструмента | безударный |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Количество степеней затяжки | 18 |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Реверс | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
Информация для заказа
- Цена: 1 720 ₴










