Ланцюгова електропила PROCRAFT K1800 з бічним розташуванням двигуна та шиною 350 мм призначена для роботи в саду і розпилювання колод невеликого діаметру. Завдяки невеликій вазі і продуманій ергономіці, пила підійде навіть для роботи однією рукою на висоті.
Технічні особливості моделі- Автоматичне змащення зменшує знос шини і ланцюга.
- Висока потужність двигуна 1800 Вт, дозволяє впоратися з досить високими навантаженнями.
- Швидкість обертання ланцюга без навантаження становить 800 м/хв.
- Два положення рукоятки для зручного позиціонування інструменту в руках.
- Електропила ланцюгова Procraft K1800 - 1 шт;
- Ланцюг - 1шт;
- Шина - 1 шт;
- Захисний кожух - 1 шт;
- Гайковий ключ - 1 шт;
- Інструкція - 1 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Длина шины | 350 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Вес | 4.2 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 1800 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Тормоз цепи | Нет |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 890 ₴












