AEROPRO A398 - професійний пневмогайковерт з високим крутним моментом і приєднувальним квадратом 1/2". Пневмогайковерт призначений для спрощення розбирання великих різьбових з'єднань, наприклад, вантажних автомобілів або промислової техніки.
Максимальний крутний момент гайковерта становить 1350 Нм, що дозволяє демонтувати навіть сильно затягнуті, заіржавілі або прикипілі з'єднання, які вручну розібрати важко або зовсім неможливо. При складанні інструмент гарантує якісне та міцне закручування, підвищує надійність з'єднання. Завдяки швидкості обертання до 7800 об/хв гайковерт сприяє швидкому викручуванню навіть дуже довгих різьбових шпильок. Підключається до пневматичних систем професійного та промислового класу, має витрату повітря 150 л/хв і вимагає повітряний шланг діаметром 3/8".
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Aeropro |
| Тип патрона | Квадрат 1/2" |
| Максимальное количество оборотов | 7800 об/мин |
| Рабочее давление | 6 бар |
| Расход воздуха | 150 литр/мин |
| Диаметр входного штуцера | 1/4" |
| Вес | 2.4 кг |
| Максимальный крутящий момент | 1350 H*m |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Ударный режим | Да |
- Цена: 3 562 ₴



