Електрична пила SEQUOIA SEC2014 - відмінний варіант для робіт по дому з невеликими навантаженнями або на вулиці, обмежуючись довжиною подовжувача при різанні дров.
Пила легко приводиться в дію кнопкою запуску двигуна. Вона має компакті розміри та невелику вагу - всього 4.0 кг. А завдяки поперечному розташуванню двигуна потужністю 2.0 кВт, має додатковий баланс і контроль під час роботи. Модуль, який контролює величину струму, що проходить через пристрій, захищає інструмент від перевантаження.
Наявність функції автоматичного змащування шини та ланцюга, забезпечується рівномірне зношування пильної гарнітури.
Електрична пила SEQUOIA SEC2014 - призначена для роботи з деровиною невеликого та середнього розміру. Якісні комплектуючі забезпечують тривалий час роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SEQUOIA |
| Вес | 4 кг |
| Длина шины | 350 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Скорость вращения цепи | 15 м/сек |
| Объем масляного бака | 280 мл |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2000 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Тормоз цепи | Нет |
| Блокировка кнопки включения | Да |
- Цена: 3 399 ₴












