Степлер пневматичний VALU-AIR SF5040E (AEROPRO) - це професійний інструмент, що використовується у різноманітних професійних сферах, таких як меблеві виробництва, столярні цехи та у домашньому господарстві. Інструмент вирізняється підвищеною надійністю та універсальністю, оскільки може працювати як зі скобами, так і з цвяхами. Для зручності зберігання та транспортування, степлер поставляється в пластиковому кейсі. В комплект поставки входить запасний бойок.
Особливості:
- Алюмінієвий корпус із добре продуманим дизайном;
- Універсальний степлер може працювати як із цвяхами, так і зі скобами;
- Великий об'єм магазину;
- Зручна нековзка прогумована ручка;
- Регульований отвір для виведення зайвого повітря.
Основні характеристики:
- Тип кріплення - цвяхи; скоби;
- Розмір цвяхів - 10-50 мм;
- Розмір скоб - 16-40 мм;
- Типорозмір кріплення - Ga18;
- Робочий тиск - 60-100 psi (4-7Бар)
- Максимальний тиск - 120 psi (8.3bar)
- Місткість магазину - 100 шт.
- Розміри - 55x245x250 мм
- Вага - 1.48 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VALU-AIR |
| Крепежное средство | Скобы и гвозди |
| Длина скобы | 40 мм |
| Ширина скобы | 5.7 мм |
| Длина гвоздя | 50 мм |
| Рабочее давление | 7 бар |
| Вес | 1.48 кг |
| Емкость контейнера | 100 шт |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Кейс в комплекте | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 870 ₴



