Бензотример ProCraft T4200 - ефективний інструмент для скошування бур'яну і газонів, підрізання гілок і кущів. Завдяки високим технічним характеристикам дозволяє впоратись з роботою швидко і без значних зусиль. Може використовуватися як для побутових, так і професійних потреб.
Бензиновий двигун об'ємом 52 куб.см і потужністю 4200 Вт, на повних обертах здатний видати 8000-9000 об/хв. Радіус покосу волосінню при цьому становить 415 мм. Варто відзначити, що в комплекті присутні професійний ножі SWISSNOX, які дозволяють працювати кожен день, довго не затуплюючись.
Завдяки високій потужності двигуна, тример може стабільно працювати тривалий час навіть при значних навантаженнях.
Особливості моделі T4200:
- Високооборотний економний карбюратор з підкачкою.
- Функція легкого запуску.
- Підвищений захист від пилу і забруднень.
- Посилені редуктори і система запалювання.
- Регульовані рукоятки.
- Ремінь-рюкзак для додаткової зручності.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Бензотример Procraft T4200
- Ніж 40Т
- Ніж 40Т (з підрізами)
- Ніж 3Т
- Косильна головка з волосінню
- Ремінь-ранець
- Набір інструментів і витратних матеріалів (ключі, шестигранники, викрутка, болти, гайки, шайби).
- Мірний бачок для змішування бензину з маслом
- Захисний кожух
- Посібник користувача
- Картонна упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Режущий элемент | Леска и нож |
| Расположение двигателя | Сверху |
| Максимальное количество оборотов | 9000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Мощность двигателя | 5.7 л. с. |
| Тип | Мотокоса |
| Максимальная ширина скашивания | 415 мм |
| Тип штанги | Прямая |
| Ширина скашивания ножа | 254 мм |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.5 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Тактность двигателя | Двухтактный |
| Объем топливного бака | 1.2 л |
| Дополнительные характеристики | |
| Плечевой ремень | Да |
| Антивибрационная система | Да |
- Цена: 3 725 ₴












