Циркулярна пила Procraft KR2300 - це надійний багатофункціональний інструмент для розпилювання деревини під різними кутами. Вона призначена для роботи з твердосплавними пильними дисками діаметром 185 мм.
Основні характеристики:
- Інструмент оснащений надійний електродвигуном потужністю 2300 Вт.
- Мідна обмотка якора забезпечує довговічність роботи інструменту.
- Вінілова міцна рукоятка запобігає вислизанню інструменту під час роботи.
- Для більш точного різу пила оснащена бічною лінійкою.
- Глибина різу під прямим кутом 60мм, під кутом 45 градусів - 45мм.
- Сучасний, продуманий дизайн;
- Корпус ергономічної форми, здатний захистити внутрішні деталі від зовнішнього негативного впливу;
- Міцна станина;
- Можливість змінити кута нахилу ріжучого диска;
- 2 пильних диски в комплекті;
- Захист від перегріву й вібрацій;
- Низький рівень шуму.
Комплектація:
- Циркулярна пила Procraft KR2300
- Пильний диск - 2 шт.
- Паралельна направляюча
- Шестигранний ключ
- Вугільні щітки (2 шт.)
- Інструкція
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2300 Вт |
| Вес | 5 кг |
| Максимальный диаметр диска | 185 мм |
| Максимальная глубина пропила | 60 мм |
| Максимальное количество оборотов | 5000 об/мин |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Угол наклона | 45 град. |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Картонная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 2 160 ₴









