Пила Procraft KR2500 - надійний і безпечний професійний електроінструмент, з мінімальним рівнем вібрації і шуму. Двигун потужністю 2500 Вт здатний працювати без перерви протягом тривалого часу, що особливо актуально при масштабній заготівлі лісу, будівельно-монтажних роботах і виробництві меблів.
Пила відмінно підходить для різання під кутом, а також поздовжнього і поперечного розпилу деревини і деревинно-стружкових плит, пластикових заготовок і м'яких кольорових металів. Конструкцією передбачена можливість кріплення пилки в перевернутому стані на поверхню верстата або столу, використовуючи її в якості стаціонарного циркулярного станка.
Висока швидкість обертання (5500 об/хв) спрощує роботу з твердою деревиною, гарантує точний і чистий різ, мінімізує ризик заклинювання диска в розпилюваному матеріалі. Система захисту від пилу і стружки (патрубок для пилевивідного обладнання) забезпечить надійний захист від пилу і чистоту на робочому місці.
Виробником передбачена і система безпеки:- кнопка блокування від випадкового ввімкнення;
- захисний нерухомий і самозакривний кожух запобігає контакту з пильним диском в процесі роботи;
- блокування шпинделя для безпечної заміни диска;
- вінілова рукоятка забезпечує міцний хват.
- Ергономічна конструкція, зручний хват і невелика вага (7 кг).
- Висока точність пиляння, можливість безступінчатого регулювання глибини різу і система швидкої заміни диска.
- Наявність паралельного упору, що дозволяє різати однакові по ширині смуги і виконувати різ уздовж кромки заготовок.
- Можливість стаціонарної установки.
Комплектація:
- Циркулярна пила Procraft KR2500
- Пильний диск
- Кріплення до столу
- Паралельна направляюча
- Ключ для зміни оснащення
- Струбцина (2 шт.)
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Общие параметры | |
| Вес | 7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 2500 |
| Максимальный диаметр диска | 200 мм |
| Максимальное количество оборотов | 5500 об/хв |
| Возможность стационарного крепления | True |
| Угол наклона | 45 град. |
| Максимальная глубина пропила | 72 мм |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 3 150 ₴








