Дриль ударний Procraft PS980 - модель призначена для побутового використання. Вона з легкістю впорається із свердлінням отворів в дереві, бетоні та металі.
Потужність двигуна моделі PS980 складає 980 Вт. Модель підтримує широкий діапазон регулювання обертів: від мінімальних до 2800 об/хв. Завдяки функції свердління з ударом забезпечується ефективна робота з особливо міцними матеріалами.
Переваги дрилі Procraft PS980:
- Функція реверсу.
- Регулятор швидкості обертання патрона.
- Потужний редуктор з металу, з 3 підшипниками.
- Високий момент обертання допускає свердління отворів в металі та в різних породах дерева.
- Наявність ударного режиму допускає роботу з цегляною кладкою так само, як при використанні перфоратора.
Ретельно продумана конструкція допомагає продовжити терміни експлуатації дриля і знизити інтенсивність биття патрона. Завдяки безперервному охолодженню повітрям двигун не перегрівається.
Характеристики
| Питание | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 980 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.84 кг |
| Основные | |
| Тип патрона | Ключевой |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Сеть 220В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 2800 об/мин |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Тип | Дрель |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Реверс | Да |
| Ударный режим | Да |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 25 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 340 ₴







