Дриль ударний Procraft PS1350 - потужний електроінструмент, призначений для свердління отворів в дереві, бетоні, металі, штучному і натуральному камені.
Модель підтримує широкий діапазон регулювання обертів: від мінімальних до 2800 об/хв. Потужність електродриля становить 1350 Вт. Функція свердління з ударом забезпечує ефективність робіт з особливо міцними матеріалами. Тривалий термін служби інструменту забезпечується 3 підшипниками, розміщеними на якорі інструменту.
Додатковою перевагою Procraft PS1350 є підтримка широкого діапазону діаметрів свердла:
- до 13 мм для робіт по металу;
- до 25 мм для робіт з деревиною.
Безпечну тривалу роботу забезпечить продуманий механізм захисту від пилу, що мінімізує забруднення обмотки якоря. При цьому сталевий корпус редуктора ефективно відводить надлишкове тепло, подовжуючи тим самим термін служби інструменту.
Переваги дрилю Procraft PS1350- Плавне регулювання швидкості обертання шляхом натискання кнопки старту.
- Наявність функції реверсу розширює можливості дриля.
- Потужності вистачає для замісу будівельних розчинів при установці спеціальної насадки-міксера.
- Додаткова ручка обладнана поворотним механізмом для роботи в різних положеннях.
| Питание | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1350 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.1 кг |
| Основные | |
| Тип патрона | Ключевой |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Сеть 220В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 2800 об/мин |
| Режим инструмента | ударный |
| Максимальный диаметр патрона | 13 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 1.5 мм |
| Тип | Дрель |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Реверс | Да |
| Ударный режим | Да |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 25 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
- Цена: 1 455 ₴










