Пила торцювальна Procraft PGS2100 - це оптимальне співвідношення габаритів, ваги і потужності. Застосовується в столярних, монтажних та оздоблювальних роботах для розпилу дерев'яних заготовок під заданим кутом. При зміні пильного диска (діаметр 210 мм) можлива обробка м'яких металів і пластику. Наявність отворів на підставці дозволяє встановлювати пилу стаціонарно на верстаті або робочому столі.
Особливості моделі PGS2100:
-
Двигун потужністю 2100 Вт і максимальна швидкість 5000 об/хв забезпечують точний і якісний зріз будь-якого матеріалу
-
Функціональна поворотна система спрощує виконання пропилів в різних напрямках.
-
За рахунок системи відведення пилу в спеціальний мішок для збору пилу, повітря в приміщенні буде залишатися чистим.
-
Завдяки відмінній ергономіці рукоятки, легкій вазі, наявності прозорого захисного кожуха над пильним диском, направляючої, що фіксує заготовку і градуйованій шкалі працювати можна швидко, безпечно і з комфортом.
-
Якісна збірка, поліпшений ізоляційний захист і віброізоляційні властивості дозволяють експлуатувати інструмент в інтенсивному режимі і продовжують термін його служби.
Переваги моделі Procraft PGS2100:
- Міцна і легка алюмінієва станина.
- Вдосконалений маятниковий механізм.
- Система швидкої заміни диска.
- Зручна D-подібна рукоятка
Комплектація:
- Пила торцювальна Procraft PGS2100;
- Пильний диск - 1шт.;
- Струбцина - 1шт.;
- Інструкція з експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Угол наклона | 45 град. |
| Максимальный диаметр диска | 210 мм |
| Максимальное количество оборотов | 5000 об/мин |
| Производитель | Procraft |
| Максимальная глубина пропила | 120 мм |
| Потребляемая мощность | 2100 Вт |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6 кг |
- Цена: 4 680 ₴









