Шабельна пила Procraft PSS1600 - це універсальний електроінструмент, в якому основним робочим органом є спеціальні пласкі ріжучі полотна. Цей інструмент незамінний для роботи столярів, слюсарів, покрівельників та інших фахівців, що займаються виконанням ремонтних робіт. Може використовуватися для робіт по газобетону, опалубці, ГКЛ, деревині, пластику, трубах, листовому металу, алюмінію, нержавіючій сталі та ін.
Висока продуктивність даного інструменту забезпечується надійним двигуном, потужністю 1600Вт. Такої потужності достатньо для здійснення робіт з матеріалами різної твердості. Основне правило - щоб товщина матеріалу, що розпилюється відповідала технічним параметрам і можливостям даного інструменту.
Механізм швидкої заміни полотен забезпечує легку заміну робочого полотна. Для заміни необхідно повернути головку, і замінити старе полотно на нове, після чого повернути головку в початкове положення.
Особливості:
- Глибина різу деревини - 105 мм;
- Хід пилки: 20 мм;
- Механізм швидкої заміни полотен;
- Прогумована рукоятка;
- Регулювання обертів;
- Фіксатор кнопки ввімкнення.
- Шабельна пила Procraft PSS1600;
- Пильне полотно по дереву - 1 шт.;
- Інструкція з експлуатації - 1 шт.;
- Гарантійний талон;
- Картонна коробка.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1600 Вт |
| Вес | 2.32 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Procraft |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 2800 ход/мин |
| Размер хода полотна | 20 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 1 950 ₴





