Акумуляторний дриль-шуруповерт Procraft PA18C COMPACT призначений для швидкого і ефективного закручування, відкручування кріпильних елементів: гвинтів, шурупів, саморізів, конфірматів, дюбелів, болтів. Інструмент використовується в процесі складання меблів, монтажу гіпсокартону, свердління отворів та інших видах робіт.
Двошвидкісний редуктор моделі PA18C COMPACT забезпечує однакову продуктивність інструменту як у процесі закручування, так і відкручування. Завдяки високому крутному моменту Ви зможете ефективно працювати з усіма популярними розмірами саморізів. 17 ступенів крутного моменту дозволяють вибрати оптимальний момент затяжки для різних кріплень й матеріалів.
Робота шуруповерта Procraft PA18C COMPACT не залежить від наявності розетки. Брендові акумулятори на 18В, 1.5 А/год, забезпечать тривалу роботу інструменту без перерви та втрати потужності.
Зручне балансування, невелика вага моделі та оптимальний діаметр ручки дозволяють тривалий час комфортно працювати шуруповертом.
Комплектація:
- Акумуляторний шуруповерт Procraft PA18C COMPACT
- Акумулятор - 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Інструкція з експлуатації
- Картонна коробка
| Питание | |
|---|---|
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Емкость аккумулятора | 1.5 А·ч |
| Напряжение аккумулятора | 18 В |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.11 кг |
| Основные | |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Аккумулятор |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 1300 об/мин |
| Режим инструмента | безударный |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Количество степеней затяжки | 17 |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Реверс | Да |
| Количество скоростей работы | 2 |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
- Цена: 1 395 ₴








