Шуруповерт мережевий Procraft PB960 - інструмент, призначений для використання в ремонтних, будівельних та монтажних роботах. Його можна використовувати як для побутових завдань, так і на будівництві для закручування і викручування різних кріплень та для просвердлювання отворів в таких матеріалах, як метал, пластик, дерево та ін.
Шурупокрут обладнаний швидкозатискним патроном, що дозволяє легко змінювати оснащення. Потужність шуруповерта складає 960 Вт. Модель обладнана муфтою регулювання крутного моменту, що дозволяє їй працювати як з невеликими кріпильними елементами, так і з великими саморізами та не пошкоджувати матеріал. Прогумована ручка дозволяє зручно тримати інструмент в руках і перешкоджає ковзанню.
Основні характеристики:
- Напруга: 220 В;
- Кількість обертів: 0-720 об/хв;
- Потужність: 960 Вт
- Максимальний крутний момент: 27 Нм
- Максимальний діаметр патрона: 10 мм;
- Вага інструменту: 1,6 кг.
- Шуруповерт мережевий Procraft PB960
- Графітові щітки - 2шт.
- Інструкція з експлуатації
| Питание | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 960 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Основные | |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Сеть 220В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 720 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Количество степеней затяжки | 23 |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Реверс | Да |
| Количество скоростей работы | 1 |
- Цена: 1 105 ₴







