Шуруповерт мережевий Procraft PB1200 - відмінний інструмент, який підійде для закручування і викручування різних кріплень, дозволяє просвердлювати отвори в таких матеріалах, як метал, пластик, дерево та ін.
Шурупокрут обладнаний швидкозатискним патроном, що дозволяє легко змінювати біти і свердла. Потужність шуруповерта складає 1200 Вт, а вага 1,6 кг. Прогумована ручка дозволяє зручно тримати інструмент в руках і перешкоджає ковзанню, а наявність підсвічування - добре розглянути робочу зону. Протиударний корпус із захистом від потрапляння пилу дозволяє продовжити термін експлуатації двигуна.
РВ1200 призначений для використання в ремонтних, будівельних та монтажних роботах. Його можна використовувати як в побуті, так і на будівельних або виробничих майданчиках, а також на комерційних площах.
Переваги:- невелика вага;
- міцний корпус із захистом від пилу;
- збалансована рукоятка з протиковзким ефектом;
- зручність використання;
- витривалий і продуктивний двигун, що забезпечує безперервну роботу приладу протягом тривалого часу;
- підсвічування робочої зони;
- наявність фіксатора пускової кнопки для зручності і безпеки;
- регулювання швидкості обертання.
Основні характеристики:
- Напруга: 220 В;
- Кількість обертів: 0-850 об/хв;
- Потужність: 1200 Вт
- Максимальний діаметр патрона: 10 мм;
- Вага інструменту: 1,6 кг.
- Шуруповерт мережевий Procraft PB1200
- Графітові щітки - 2шт.
- Інструкція з експлуатації
| Питание | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Основные | |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Сеть 220В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 850 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Количество степеней затяжки | 20 |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Реверс | Да |
| Количество скоростей работы | 1 |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
- Цена: 960 ₴







