Шуруповерт мережевий Procraft PB800 з металевим патроном вирізняється підвищеною потужністю. Він прекрасно підходить для виконання будівельно-монтажних або ремонтних робіт в промислових або побутових цілях. Шуруповерт витримує інтенсивну експлуатацію і впорається з різними матеріалами (дерево, пластик, метал та ін.).
Шурупокрут Procraft PB800 обладнаний потужним двигуном 800 Вт, який дозволяє забезпечити високу продуктивність процесу роботи. Рукоятка має антиковзаюче покриття та легкий корпус, що підвищує зручність використання інструменту.
Основні характеристики:
- Напруга: 220 В;
- Кількість обертів: 0-800 об/хв;
- Потужність: 800 Вт
- Максимальний крутний момент: 22 Нм;
- Максимальний діаметр патрона: 10 мм;
- Вага інструменту: 1,4 кг.
- Шуруповерт мережевий Procraft PB800
- Графітові щітки - 2шт.
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Питание | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 800 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Основные | |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Сеть 220В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 800 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Количество степеней затяжки | 15 |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Реверс | Да |
| Количество скоростей работы | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 765 ₴







