Шуруповерт мережевий Procraft PB1350DFR - потужний інструмент, здатний витримувати підвищені навантаження. Він призначений для висвердлювання отворів в елементах з різного матеріалу, таких як дерево, метал, пластик. З його допомогою можна оперативно виконувати монтаж і демонтаж конструкцій, скріплених гвинтами або шурупами.
Переваги інструменту
Шурупокрут Procraft PB1350DFR обладнаний посиленим редуктором з можливістю вибору режиму інтенсивності обертання шпинделя. Потужність приладу складає 1350 Вт - це дозволяє забезпечити високу продуктивність процесу роботи. На корпусі є гумові вставки, які допомагають запобігти ковзанню інструменту в долоні під час роботи і забезпечують йому захист від механічних пошкоджень.
Щоб відкрутити або закрутити різні за довжиною і діаметром кріпильні елементи, досить відрегулювати ступінь обертального моменту. У максимальному положенні можна легко висвердлити отвори в різних матеріалах.
Procraft PB1350DFR оснащений з'ємним патроном, що значно пришвидшує роботу за рахунок швидкої фіксації оснащення в магнітному тримачі.
Основні характеристики:
- Частота / напруга: 50 Гц / 220 В;
- Кількість обертів: 0-350 об/хв;
- Потужність: 1350 Вт
- Максимальний крутний момент: 32 Нм;
- Максимальний діаметр патрона: 10 мм;
- Вага інструменту: 1,6 кг.
- Шуруповерт мережевий Procraft PB1350DFR
- Графітові щітки - 2шт.
- Інструкція з експлуатації
| Питание | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1350 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Основные | |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Сеть 220В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 350 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Количество степеней затяжки | 21 |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Реверс | Да |
| Количество скоростей работы | 1 |
- Цена: 1 340 ₴







