Шуруповерт мережевий Procraft PB1200DFR потужністю 1200Вт - ручний електроінструмент, який ідеально підходить для виконання великого обсягу різних будівельно-монтажних і ремонтних робіт. Такий інструмент є більш компактним, ніж дриль і набагато функціональнішим, ніж звичайна викрутка.
Procraft PB1200DFR оснащений з'ємним патроном, що значно пришвидшує роботу за рахунок швидкої фіксації оснащення в магнітному тримачі.
Основні характеристики:
- Частота / напруга: 50 Гц / 220 В;
- Кількість обертів: 0-750 об/хв;
- Потужність: 1200 Вт
- Максимальний діаметр патрона: 10 мм;
- Вага інструменту: 1,6 кг.
Особливості Procraft PB1200DFR:
- Наявність реверсу;
- Самозатискний патрон;
- Міцний корпус;
- Висока надійність редуктора;
- Додаткове вбудоване підсвічування робочої поверхні;
- Блокування ввімкнення;
- Прогумована ручка;
- Пилозахист двигуна;
- Простота експлуатації.
- Шуруповерт мережевий Procraft PB1200DFR
- Графітові щітки - 2шт.
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Питание | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Основные | |
| Тип патрона | Быстрозажимной |
| Производитель | Procraft |
| Питание | Сеть 220В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное количество оборотов | 750 об/мин |
| Максимальный диаметр патрона | 10 мм |
| Минимальный диаметр патрона | 0.8 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Количество степеней затяжки | 21 |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка шпинделя | Да |
| Реверс | Да |
| Количество скоростей работы | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 1 345 ₴







