Електролобзик Sturm JS4170QS - простий і зручний в експлуатації, надійний і продуктивний інструмент. Призначений для обробки заготовок з різних матеріалів - товщина заготовок з деревини до 70 мм, зі сталі - до 5 мм. Число ходів регулюється в діапазоні 800-3000 ходів у хвилину.
У лобзику Sturm JS4170QS встановлений захищений від перевантажень двигун потужністю 700 Вт. 4-х ступінчатий маятниковий хід забезпечує легкий вибір оптимального режиму пиляння шляхом перемикання важеля. Регулятор швидкості дає можливість вибрати число ходів пилки залежно від оброблюваного матеріалу. Система відбору пилу з можливістю підключення пилососа допомагає підтримувати чистоту на робочому місці, попереджає потрапляння пилу і відходів різу до органів дихання користувача.
- Лита алюмінієва підошва не вигинається і забезпечує точність різання
- Механізм швидкої заміни полотен без використання додаткових інструментів
- Електронне регулювання швидкості
- Маятниковий хід - виконання пропилів без сколів
- Функція обдування робочої поверхні/підключення до пилососа для підтримання лінії різу в чистоті
Комплектація:
- Лобзик Sturm JS4170QS;
- Паралельна направляюча;
- Ключ шестигранний;
- Комплект графітових щіток;
- Адаптер;
- Інструкція з експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
| Вес | 1.92 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Sturm |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 3000 ход/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал подошвы | Алюминий |
| Наклон подошвы | 45 град. |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Да |
| Лазерный маркер | Нет |
| Маятниковый ход | Да |
| Быстрозажимное крепление пилки | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Регулировка маятникового хода | 4 |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Максимальная глубина пропила | |
| Максимальная глубина пропила (дерево) | 70 мм |
| Максимальная глубина пропила (алюминия) | 5 мм |
| Максимальная глубина пропила (стали) | 5 мм |
- Цена: 1 599 ₴






