Професійний апарат для зварювання пластикових труб Sturm TW7225Р потужністю 2500Вт стане прекрасним помічником для професіоналів. Прилад широко використовується в сфері сантехнічних робіт для швидкого і легкого створення надійного з'єднання трубних систем. Зварювальні поверхні мають якісне покриття, якезапобігає прилипанню розплавленого матеріалу при використанні. Наявність двох нагрівальних елементів, які можна вмикати окремо, дозволяє вибрати найбільш оптимальний режим роботи, в залежності від обсягу і складності операції.
Особливості моделі TW7225Р:
- Контроль роботи: на корпусі апарату для зварювання пластикових труб розташовані спеціальні індикатори, які сповіщають про підключення до мережі і режим нагріву.
- Просте зберігання: всі компоненти, що входять в комплект поставки до зварювального апарата зручно зберігаються в металевому кейсі, що запобігає їх втраті в процесі транспортування.
Переваги апарату TW7225Р:
- 2 нагрівальних елементи включаються окремо;
- Антипригарне тефлонове покриття зварювальних поверхонь;
- Тривалий термін служби;
- Висока потужність;
- Розширена комплектація, не вимагає придбання додаткових аксесуарів.
Комплектація:
- Паяльник для пластикових труб Sturm TW7225P
- Ножиці для пластикових труб - 1 шт.
- Шестигранний ключ - 1 шт.
- Рулетка - 1 шт.
- Рукавиці - 1 шт.
- Викрутка - 1 шт.
- Зварювальні насадки - 6 комп.
- Металевий кейс
- Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sturm |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Номинальная мощность | 2500 Вт |
| Минимальный диаметр трубы под сварку | 20 мм |
| Максимальный диаметр трубы под сварку | 63 мм |
| Минимальная рабочая температура | 50 град. |
| Максимальная рабочая температура | 300 град. |
| Транспортный ящик для сварочной машины и комплектующих | Да |
| Длина сетевого кабеля | 2 м |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 575 ₴






