Електропила ланцюгова Енергомаш ПЦ-9928 призначена для розпилювання стовбурів дерев, дощок і колод, обрізання гілок, різних будівельних і ремонтних завдань.
Завдяки потужності 2800 Вт і розміру шини 40 см електропила без труднощів вирішить всі поставлені завдання. Пряме розташування двигуна пили забезпечує їй компактні розміри, що дозволяє використовувати її в незручних місцях. Також інструмент підходить для розпилу дерева при роботах всередині приміщення.
Редуктор електропили оснащений шестернями з легованої сталі, що сприяє більшій стійкості до зношування. Завдяки автоматичній системі подачі мастила на шину та ланцюг, значно підвищується якість розпилу та збільшується термін служби пильної гарнітури, зменшуючи навантаження на двигун. Натягування ланцюга здійснюється за допомогою зручного гвинта, розташованого збоку на корпусі.
Також в пилі передбачено гальмо ланцюга для запобігання травмування оператора під час роботи.
Особливості :
- Механічне гальмо ланцюга - гарантія безпечної роботи
- Автоматичне змащення зменшує знос шини і ланцюга
- Шестерні з високолегованої сталі
- Smart Brake - ефективна система зупинки ланцюга (до 0,12с)
- Висока швидкість обертання ланцюга (850 м/хв)
- Нова розширена гарантія: 24 місяці
- Електропила ланцюгова Енергомаш ПЦ-9928 - 1 шт;
- Ланцюг - 1шт;
- Шина - 1 шт;
- Захисний кожух - 1 шт;
- Гайковий ключ - 1 шт;
- Інструкція - 1 шт;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Энергомаш |
| Вес | 4.03 кг |
| Длина шины | 405 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Объем масляного бака | 180 мл |
| Уровень шума | 107 дБ |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Продольное |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2800 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Тормоз цепи | Да |
- Цена: 2 335 ₴







