Електропила ланцюгова Енергомаш ПЦ-9925 - відмінний інструмент для заготівлі дров, валки невеликих дерев, при зведенні дерев'яних споруд та для інших завдань в домашньому господарстві.
Пила оснащена потужним електродвигуном (2500 Вт) та шиною довжиною 40,5 см, що являє собою оптимальне співвідношення потужності та розміру шини для роботи із заготовками діаметром до 30 см.
Завдяки автоматичній системі подачі мастила на шину та ланцюг, значно підвищується якість розпилу та збільшується термін служби пильної гарнітури, зменшуючи навантаження на двигун. Натягування ланцюга здійснюється за допомогою зручного гвинта, розташованого збоку на корпусі.
Також в пилі передбачено гальмо ланцюга для запобігання травмування оператора під час роботи.
Особливості :
- Механічне гальмо ланцюга - гарантія безпечної роботи
- Автоматичне змащення зменшує знос шини і ланцюга
- Шестерні з високолегованої сталі
- Smart Brake - ефективна система зупинки ланцюга (до 0,12с)
- Висока швидкість обертання ланцюга (750 м/хв)
- Нова розширена гарантія: 24 місяці
- Електропила ланцюгова Енергомаш ПЦ-9925 - 1 шт;
- Ланцюг - 1шт;
- Шина - 1 шт;
- Захисний кожух - 1 шт;
- Гайковий ключ - 1 шт;
- Інструкція - 1 шт;
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Энергомаш |
| Вес | 3.78 кг |
| Длина шины | 405 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Объем масляного бака | 200 мл |
| Уровень шума | 107 дБ |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Расположение двигателя | Поперечное |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 2500 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Тормоз цепи | Да |
- Цена: 2 170 ₴








