Електропила ланцюгова Енергомаш ПЦ-9918 - інструмент, що застосовується в домашньому господарстві для пиляння дров, валки невеликих дерев і при зведенні дерев'яних споруд.
Пила оснащена електродвигуном потужністю 1850 Вт та шиною довжиною 305 мм. Змащування ланцюга відбувається автоматично, для цього необхідно лише час від часу перевіряти рівень мастила в масляному баку. Пила має невелику вагу та компактні розміри, завдяки чому вона дуже зручна в роботі.
Особливості:- Автоматичне змащення зменшує знос шини і ланцюга
- Безключове регулювання натягу ланцюга
- Дві гайки для фіксації шини
- Шестерні з високолегованої сталі
- Висока швидкість обертання ланцюга
- Нова розширена гарантія: 24 місяці
- Електропила ланцюгова Енергомаш ПЦ-9918 - 1 шт;
- Ланцюг - 1шт;
- Шина - 1 шт;
- Гайковий ключ - 1 шт;
- Інструкція - 1 шт;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Энергомаш |
| Вес | 3.2 кг |
| Длина шины | 305 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Объем масляного бака | 100 мл |
| Уровень шума | 97 дБ |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Состояние | Новое |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 1850 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Тормоз цепи | Нет |
| Бесключевая регулировка натяжения цепи | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 589 ₴







