Бензопила Енергомаш ПТ-9952M2 - це інструмент, що має відмінні характеристики для продуктивної роботи. Пила оснащена 2-х тактним бензиновим двигуном потужністю 2 кВт (2,7 к.с.). Для змащення ланцюга використовується масло, яке подається автоматично. Крім того, інструмент має невелику вагу (6 кг) і розмір, що полегшує його використання. Також комфорту в роботі сприяє антивібраційна система і зручна рукоятка. Варто відзначити, що пила оснащена захистом від віддачі, завдяки якій робота з апаратом принесе задоволення.
Область застосування: апарат призначений для швидкого розпилювання свіжої, сухої і мокрої деревини різної товщини і конфігурації, деревно-стружкових плит, заготівлі дров з колод малого і середнього діаметра.
Поставлятися з додатковими шиною і ланцюгом. Для легкого і простого запуску холодного двигуна встановлений насос ручної підкачки палива (праймер).
Особливості:- Поставлятися з додатковими шиною і ланцюгом
- Автоматичне змащення пильного ланцюга
- Бічна натяжка ланцюга
- Паперовий фільтр максимально очищає повітря
- Швидкий доступ до фільтру
- Алюмінієва кришка стартера і гальма забезпечують високу надійність
- Система легкого старту для запуску пилки
- Нова розширена гарантія: 24 місяці
Комплектація:
- Бензопила Енергомаш ПТ-9952М2
- Ланцюг - 2 шт.;
- Пильна шина 18 "/455 мм - 2 шт.;
- Пластиковий захисний кожух для шини -1 шт.;
- Викрутка - 1 шт.;
- Круглий напилок для заточування ланцюга - 1 шт.;
- Мірний стакан для приготування паливної суміші - 1 шт.;
- Комбінований ключ - 1 шт.;
- Шестигранні ключі - 2 шт. (3 мм, 4 мм);
- Зубчатий упор - 1 шт.;
- Інструкція з експлуатації - 1 шт.;
- Гарантійний талон
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Энергомаш |
| Вес | 6.1 кг |
| Длина шины | 455 мм |
| Шаг цепи | 0.325" |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Количество оборотов | 3200 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 52 куб. см |
| Мощность двигателя | 2.7 л. с. |
| Емкость топливного бака | 600 мл |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
- Цена: 2 470 ₴





