Компактна і легка бензопила Sturm GC9938B підійде для любителів попрацювати на дачі або садовій ділянці.
Особливості моделі:
- Насос для підкачування палива. Праймер дозволяє підкачати паливо в карбюратор перед пуском бензопили. Ця функція особливо актуальна під час зимової експлуатації.
- Антивібраційна система. Знижує навантаження на руки і дозволяє працювати тривалий час в комфортних умовах.
- Система подачі масла. Подає мастило на пильную гарнітуру, перешкоджаючи передчасного зносу. Функціонує при працюючому двигуні.
- Гальмо ланцюга. Практично моментально зупиняє обертання ланцюга. Система гальма може бути активізована користувачем або спрацювати автоматично при експрених ситуаціях.
- Легкий старт.
Комплектація:
- Бензопила Sturm GC9938B;
- Ланцюг - 1 шт;
- Пильна шина - 1 шт;
- Пластиковий захисний кожух для шини - 1 шт;
- Викрутка - 1 шт;
- Круглий напилок для заточення ланцюга - 1 шт;
- Мірний стакан для приготування паливної суміші - 1 шт;
- Комбінований ключ - 1 шт;
- Шестигранний ключ - 2 шт (3, 4 мм);
- Зубчатий упор - 1 шт;
- Інструкція з експлуатації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Sturm |
| Питание | Бензиновый двигатель |
| Длина шины | 400 мм |
| Шаг цепи | 3/8" |
| Количество оборотов | 3200 об/мин |
| Объем масляного бака | 260 мл |
| Уровень шума | 110 дБ |
| Вес | 5 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем двигателя | 37.2 куб. см |
| Емкость топливного бака | 550 мл |
| Дополнительные функции | |
| Праймер | Да |
| Легкий запуск | Да |
| Тормоз цепи | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 2 535 ₴




