Орбітальна (ексцентрикова) шліфмашина Sturm OS8135R відмінно підходить для оздоблювальних робіт. Вона прекрасно шліфує поверхні будь-якої форми. Ідеально підійде для фінішної, тонкої зачистки.
За рахунок регулятора швидкості (частоти обертання), цією шліфмашиною можна шліфувати різні види поверхонь. З її допомогою можна зачищати поверхні з металу, дерева, каменю, пластмаси, скла та ін. Ролик регулятора знаходиться зверху на корпусі, це дозволяє швидко регулювати оберти, не відриваючись від процесу шліфування і вибирати оптимальний режим.
Sturm OS8135R має діаметр опорної платформи 125 мм, оснащена пилозбірником, який полегшить Вашу роботу та допоможе тримати робочу зону в чистоті. Шліфмашина досить компактна та займає мало місця. Ергономічний, сучасний дизайн і невелика вага дозволяють зручно тримати її в руці і не втомлюватися під час тривалих робіт.
Особливості:
- Зручна, легка, проста у використанні
- Наявність мішка полегшить прибирання після роботи
- Підходить для тонкої обробки
- Шліфувальний круг легко і швидко замінюється - підошва з липучкою
- Можна підключити до будівельного пилососа
- Збільшена гарантія: 24 місяці
- Шліфувальна машина Sturm OS8135R;
- Пилозбірник;
- Шліфпапір 125мм - 1 шт;
- Інструкція з експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 350 Вт |
| Вес | 1.47 кг |
| Производитель | Sturm |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип шлифмашины | эксцентриковая |
| Максимальное количество оборотов | 12000 об/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Максимальный диаметр диска | 125 мм |
| Крепление шлифлиста | Липучка |
| Амплитуда колебаний | 2 мм |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
- Цена: 1 458 ₴





