Перфоратор Sturm RH2528 - трьохрежимний горизонтальний перфоратор використовується як для свердління отворів, так і зняття старих настінних покриттів (штукатурка, плитка).
Перфоратор має високопотужний двигун 1300 Вт і силу удару 3,8 Дж.
Додаткова передня рукоятка може повертатися на 360° для зручності в роботі.
- Патрон SDS-plus для швидкої і зручної заміни оснащення;
- Швидка установка необхідної глибини свердління;
- Три режими роботи: Свердління / Свердління з ударом / Довбання;
- Спеціальний перемикач реверсу для зменшення зносу щіток;
- Вимикач з кнопкою блокування;
- Нова розширена гарантія: 24 місяці.
- Перфоратор Sturm RH2528;
- Пластиковий кейс - 1 шт;
- SDS-plus бури 5/6/8х150 мм - 3 шт;
- Долото - 1 шт;
- Мастило для хвостовиків - 1 шт;
- Обмежувач глибини - 1 шт;
- Додаткова рукоятка (встановлена) - 1 шт;
- Інструкція з експлуатації - 1 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Вес | 3 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Sturm |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальное количество оборотов | 1100 об/мин |
| Длина сетевого кабеля | 2 м |
| Максимальная сила удара | 3.8 Дж. |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Максимальный диаметр сверления | |
| Максимальный диаметр сверления (бетон) | 30 мм |
| Максимальный диаметр сверления (металл) | 13 мм |
| Максимальный диаметр сверления (дерево) | 30 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 270 ₴







