Лобзик електричний Sturm JS4175Q - простий і зручний в експлуатації, надійний і продуктивний інструмент. Призначений для обробки заготовок з різних матеріалів - товщина заготовок з деревини до 80 мм, зі сталі - до 8 мм. Число ходів регулюється в діапазоні 500-3000 ходів/хвилину. У лобзику Sturm JS4175Q встановлений захищений від перевантажень двигун потужністю 750 Вт. 4-х ступінчатий маятниковий хід забезпечує легкий вибір оптимального режиму пиляння шляхом перемикання важеля. Регулятор швидкості дає можливість вибрати число ходів пилки залежно від оброблюваного матеріалу. Прозорий захисний кожух лобзика дозволяє візуально контролювати процес різу, захищаючи очі від потрапляння пилу і стружки. Система відводу пилу з можливістю підключення пилососа допомагає підтримувати чистоту на робочому місці, попереджає попадання пилу і відходів різу до органів дихання користувача.
Особливості:- Опорна підошва не деформується і забезпечує точність різання;
- Гнучкий гумовий кабель 3 м;
- Механізм швидкої заміни ріжучого полотна без використання додаткових інструментів;
- Регулювання швидкості - можливість вибору оптимального режиму пиляння;
- Маятниковий хід - виконання пропилів без сколів;
- Функція обдування робочої поверхні/підключення до пилососа для утримання лінії різу в чистоті;
- Нова розширена гарантія: 24 місяці.
- Лобзик електричний Sturm JS4175Q;
- Паралельна направляюча - 1 шт.;
- Ключ шестигранний- 1 шт.;
- Пильне полотно - 1 шт.;
- Вугільні щітки - 1 комплект;
- Кріпильний гвинт для направляючої - 2 шт.;
- Інструкція з експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 750 Вт |
| Вес | 2.2 кг |
| Питание | Сеть 220В |
| Производитель | Sturm |
| Максимальная частота движения режущего инструмента | 3000 ход/мин |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал подошвы | Алюминий |
| Наклон подошвы | 45 град. |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка количества оборотов | Да |
| Подсветка рабочей зоны | Нет |
| Лазерный маркер | Нет |
| Маятниковый ход | Да |
| Быстрозажимное крепление пилки | Да |
| Подключение пылесборника / пылесоса | Да |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Регулировка маятникового хода | 4 |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
| Максимальная глубина пропила | |
| Максимальная глубина пропила (дерево) | 80 мм |
| Максимальная глубина пропила (алюминия) | 8 мм |
- Цена: 1 533 ₴






