Для обробки невисоких рослин, малих кущів, декоративних дерев кущоріз BLACK+DECKER BEHT251-QS стане відмінним помічником. Цей інструмент дозволить вам виконувати різні дизайнерські та ландшафтні завдання. З його допомогою можна обробляти сухі і молоді гілки, надавати потрібну форму зеленим насадженням, видаляти зайві пагони і листя. Кущоріз може допомогти у боротьбі з бур'янами - деякі з них можна зрізати тільки потужним електричним інструментом.
Кущоріз BEHT251-QS відрізняється невеликою вагою, тому ви зможете провести за роботою тривалий час. Завдяки шині довжиною 50 см та відстані між ножами 16 мм інструмент ідеально підходить для живоплотів, гілок і невеликих чагарників. BEHT251-QS оснащений Т-подібною ручкою для більшого комфорту та максимального контролю під час роботи. Виробник продумав ергономіку садового інструменту, подбавши про те, щоб користувачі отримували задоволення від роботи в саду і городі.
Основні переваги:
- Довговічні, надійні і гострі металеві ножі.
- Дворучне включення запобігає випадковому старту.
- Ідеально підходить для обрізки невеликих живоплотів.
- Збалансований і компактний інструмент.
- Захисний кожух додатково захищає оператора.
- Зручна рукоятка.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Black+Decker |
| Тип | Сетевой кусторез |
| Длина шины | 500 мм |
| Расстояние между ножами | 16 мм |
| Мощность двигателя, Вт | 450 |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Питание | Сеть 220В |
| Вес | 2.2 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
- Цена: 2 725 ₴








